Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kontrolką silnika w Octavia 1,9 TDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z kontrolką silnika w Octavia 1,9 TDI

    Komplet nowych opon to znów nie majatek a życie/zdrowie jest więcej warte...więc :roll:
    No i sam fakt, że zapewne kierowca poczuje się bezpieczniej na drodze ...jak już widać Kolegę ten problem nurtuje.

  • #2
    Problem z kontrolką silnika w Octavia 1,9 TDI

    Witam!
    Moja Octavia to 1,9 TDI rok 2004 silnik ASV 110 KM. Przebieg 175000 km. Jest to mój pierwszy samochód z silnikiem wysokoprężnym.
    Mam problem z kontrolka silnika.
    Dwa dni temu rano jadąc do pracy zapaliła się kontrolka silnika. Po dojechani do pracy ok. 10 km nadal się paliła. Po ponownym uruchomieniu samochodu po ok. 2 godzinach też nie zgasła ale po przejechaniu ok. 5 km zgasła (?) . Pojechałem do mechanika i po podłączeniu do Vaga pokazało " za duże ciśnienie doładowania " . Wczoraj znów przy jeździe do pracy zapaliła się i nie gaśnie do tej pory. I moje pytanie: Co może być przyczyną takiego zachowania ? zapala się i gaśnie. Czym grozi dalsze używanie samochodu ? ( Jestem umówiony z mechanikiem ale dopiero na piątek a samochód jest mi niezbędnie potrzeby) .
    Czytam to forum od jakiegoś czasu i wiem że wypowiadają się tu ludzie o bardzo dużej wiedzy nt. Ocatvi więc proszę o pomoc.
    Z góry dziękuję
    Pozdrawiam,
    Jacek

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez jacwes
      Czytam to forum od jakiegoś czasu
      no to było trzeba poszukać

      przeładowuje, czyli mogą być zapieczone kierownice turbo, uwalony N75, przetarte podciśnienia...
      Octavia

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X